2014 – náš #hiFIVE rok!

Nový rok je tu a rovnako ako ktokoľvek iný, aj my sme začali s hodnotením toho minulého, ktorý bol pre Fashion Days naozaj špeciálny, pretože sme oslávili 5. výročie! A ako módna destinácia číslo 1 sme slávili vo veľkom štýle!

Týchto výnimočných päť rokov bolo plných prekvapení, náročných momentov aj skvelých víťazstiev. Teraz ponúkame úžasný sortiment – viac než 500 000 originálnych výrobkov od viac ako 1000 značiek, ktoré sú vám k dispozícii 24/7. Dodávame rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a teraz môžete navštevovať náš obchod bez registrácie a nakupovať svoje obľúbené produkty na cestách prostredníctvom našich ocenených mobilných aplikácií.

Nič z toho by však nebolo možné bez vašej pomoci. Preto sme chceli vyjadriť svoju vďaku každému, kto umožnil, aby sa náš príbeh stal: a robili sme to veľmi jednoduchým gestom, ktorý pre nás ale toľko znamená: #hiFIVE!

FTD

Po odoslaní nášho #hiFIVE plného vďačnosti vám všetkým sme boli veľmi radi, že sme dostali viac než 10 000 #hiFIVE späť! Oslava trvala celý mesiac, rozdali sme veľa úžasných cien a čo je najdôležitejšie, mali sme toľko zábavy! To by sa nikdy nestalo, keby sme oslavovali bez vás.

Naše známe tváre – Barbora Rakovská, Michal Sabo a Mária Zelinová – sa k nám pri tejto príležitosti tiež pripojili a zároveň prijali našu jedinečnú výzvu , aby sa stali najlepším #hiFIVErom v meste. Tento titul napokon získala Barbora Rakovská a porazená dvojka vám zaspievala spoločnú pesničku o Fashion Days a #hiFIVE výzve 🙂

sk_collage

Chceme využiť túto príležitosť aby ešte raz sa vám poďakovať za vašu dôveru a lojalitu, pretože práve tie sú tým, čo nás udržuje v chode. Dúfame, že budeme môcť pokračovať v našej oslavuje módy a štýlu spolu s vami ešte mnoho rokov.
Pretože každý deň je Fashion Day!

Buďte prvý, kto komentuje tento článok